1376

Seniori a ZŤP ZĽAVA -8%

Poskytujeme podporu seniorom a ťažko zdravotne postihnutým

V našej spoločnosti veríme, že životné podmienky by mali byť čo najdostupnejšie a komfortné pre všetkých, vrátane seniorov a ľudí so zdravotnými obmedzeniami. Preto sme sa rozhodli prispieť k zlepšeniu ich kvality života tým, že poskytneme 8% zľavu na všetky naše obkladové kamene. 

Podpora seniorov a zdravotne postihnutých

Je dôležité, aby sme si uvedomovali potreby a výzvy, ktorým čelia naši seniori a ľudia so zdravotnými obmedzeniami. Tieto skupiny obyvateľstva čelia rôznym ťažkostiam a obmedzeniam, ktoré môžu ovplyvniť ich schopnosť viesť bežný a samostatný život. Preto je dôležité, aby sme im ponúkli podporu a uľahčili im prístup k produktom a službám, ktoré im môžu pomôcť zlepšiť ich životné prostredie a pohodlie.

Zľava na obkladové kamene

Naša ponuka 8% zľavy na všetky naše obkladové kamene je naším spôsobom, ako prispieť k zlepšeniu životných podmienok seniorov a zdravotne postihnutých. S našou zľavou môžu naši zákazníci získavať kvalitné obkladové kamene za výhodné ceny.

Ako uplatniť zľavu

Uplatnenie tejto zľavy je jednoduché. Stačí, ak prinesiete svoj ZŤP preukaz so záznamom o zdravotnom postihnutí alebo občiansky preukaz na preukázanie svojho veku do našej podnikovej predajne VASPO STONE s.r.o., Bánovská 1013, Trenčianska Turná. Zľavu pre seniorov poskytujeme ľuďom starším ako 60 rokov. Naši zamestnanci vám radi pomôžu s výberom obkladových kameňov a uplatnia zľavu na vašu objednávku. Zľava je platná na všetky obkladové kamene, krajové kusy a kresané čapice v našej ponuke, a to počas celého roka, takže si môžete vybrať ten správny čas pre vašu renováciu alebo projekt.

 

Podstránky obrazok: 

Napíšte nám

all products for color

FOTOSÚŤAŽ 
5 x 100€

fotosutaz
 
Vaše pekné realizácie odmeníme
zaujímavými cenami ...viac
GRAFICKÝ
NÁVRH

grafnavrh
 
Grafický návrh podkladov Vám
vytvoríme úplne ZDARMA ...viac
KATALÓG
katalog
 
Popustite uzdu fantázií
listovaním v našom katalógu ...viac
CASHBACK

 
Využite možnosť vrátenia peňazí
za nápadité realizácie! ...viac

 

AKCIA

Bočný panel

Actions:
https://www.vaspo.sk/akcia-0
Aktuality:
https://vaspo.sk/aktuality
... Prirodzený ako príroda sama ...