1265

Ocenenia

Firma VASPO® je vďaka svojej technológii jednoznačným lídrom vo svojom obore, čoho dôkazom sú mnohé ocenenia a množstvo spokojných zákazníkov.

 

  • ZLATÁ PRÍLBA - výstava Tarnowska Jesień Budowlana
  • CENA ZA EXPONÁT - výstava Podtatranské výstavné trhy - TATRA EXTPO
  • ZLATÁ PLAKETA za exponát - Medzinárodný veľtrh stavebníctva CONECO
  • ZAHVALNICA - EKO výstava v Bosne a Hercegovine
  • CENA ZA EXPONÁT - Medzinárodná výstava „BudEXPO“, Ľvov – Ukrajina
     
certifikat certifikat certifikat certifikat certifikat certifikatČESTNÉ UZNANIE

Naše zodpovedné podnikanie a prínos pre hospodárstvo a zamestnanosť, bolo ocennené aj Ministerstvom Hospodárstva a tiež Ministerstvom práce, sociálnych vecí a rodiny. Čestné uznanie osobne predal vedeniu firmy minister hospodárstva  Juraj Miškov a podpredseda vlády Jozef Mihál
 

certifikat  


SPOLOČENSKY ZODPOVEDNÝ PODNIK

VASPO STONE s.r.o. kladie veľký dôraz na ZODPOVEDNOSŤ.  Za rok 2015 a 2017 bol podnik vyhodnotený ako SPOLOČENSKY ZODPOVEDNÝ PODNIK.  Na základe tohto hodnotenia bola podniku v atestačnom  a informačnom systéme udelená pečať „Spoločensky zodpovedný podnik“, ktorú získalo len 9,4 % z 248.389 hodnotených subjektov. Týmto patríme medzi 3,2% podnikov spĺňajúcich ekonomické a hospodárske aspekty spoločensky zodpovedného podnikania.
Zodpovedné podnikanie znamená, že firmy pri dosahovaní zisku rešpektujú potreby všetkých partnerov, s ktorými pri svojom podnikaní prichádzajú do kontaktu. Týmito partnermi sú (nielen) zamestnanci, zákazníci, konkurencia, dodávatelia, lokálna komunita i životné prostredie ale i štát.
 

certifikat

pecat

SPOĽAHLIVÝ VÝROBNÝ PODNIK

Národné informačné stredisko Slovenskej republiky, a.s. potvrdila výsledok hodnotenia zameraného na spoľahlivosť podniku VASPO STONE, s.r.o. v odvetví priemyselnej výroby.

Spoločnosť tak získala známku "SPOĽAHLIVÝ VÝROBNÝ PODNIK".

Týmto sa spoločnosť zaradila medzi 5,6 % podnikov, ktoré vyhovujú kritériám ekonomického zdravia a dobrej platobnej morálke.
 

certifikat


FINANČNE STABILNÝ PODNIK

Národné informačné stredisko Slovenskej republiky, a.s. taktiež potvrdila výsledok hodnotenia finančnej stability podnikov pôsobiacich na území Slovenskej republiky v segmente SME (Small and Medium Enterprise) za rok 2015. 

VASPO STONE, s. r. o. bol vyhodnotený ako Finančne stabilný podnik  v segmente SME. Na základe tohto hodnotenia bola podniku v hodnotiacom informačnom systéme udelená 
Pečať finančnej stability v segmente SME. Podiel podnikov spĺňajúcich kritériá hodnotenia predstavuje len 4,4 % z celkového počtu  110.336  hodnotených komerčných subjektov.

             pecat                 

 

 

Podstránky obrazok: 

Napíšte nám

all products for color

FOTOSÚŤAŽ 
5 x 100€

fotosutaz
 
Vaše pekné realizácie odmeníme
zaujímavými cenami ...viac
GRAFICKÝ
NÁVRH

grafnavrh
 
Grafický návrh podkladov Vám
vytvoríme úplne ZDARMA ...viac
KATALÓG
katalog
 
Popustite uzdu fantázií
listovaním v našom katalógu ...viac
CASHBACK

 
Využite možnosť vrátenia peňazí
za nápadité realizácie! ...viac

 

AKCIA

Bočný panel

Actions:
https://www.vaspo.sk/akcia-0
Aktuality:
https://vaspo.sk/aktuality
... Prirodzený ako príroda sama ...